Haber Detayı
17 Kasım 2020 - Salı 09:15 Bu haber 216 kez okundu
 
Olgun: Bir haksızlıkla karşı karşıyayız
SPOR Haberi
Olgun: Bir haksızlıkla karşı karşıyayız

Misli.com 2.lig, Beyaz grupta mücadele eden temsilcimiz Gümüşhanespor kulübü başkanı Vahit Olgun, TFF’nin üç puan silme cezasıyla ilgili “Bu durum tamamen çifte standarttır. Bir haksızlıkla karşı karşıyayız” dedi.

Yaptığı açıklamada geçtiğimiz günlerde TFF Tahkim Kurulu’nun da onayladığı 3 puan silme cezasının detaylarını anlatan Olgun, sezon başında oyuncuların lisanslarını çıkartmadan SGK ve Maliye borcunun istenilmediğini hatırlatarak, “Gümüşhanespor’un transfer yasağı vardı. Bilindiği üzere bu yasağı kaldırdık. Yasağı açarken de SGK ve Maliye borcunun sorun olmayacağı belirtilmişti. Bizlerde kulüpten alacaklı olan oyuncularla uzlaşarak transfer yasağını kaldırdık. Yeni transferlerimizin ise lisanslarını çıkarttık” dedi.

Ligde birkaç hafta geçtikten sonra SGK ve Maliye borçlarını sebep göstererek 3 puanlarının silindiğini kaydeden Olgun, “Bu durum tamamen çifte standarttır. Bir haksızlıkla karşı karşıyayız. Kabul edilebilir bir durum değil. Gümüşhane halkına karşı yapılmış bir haksızlıktır. Bu haksızlık dile getirilmelidir.  Bu haksızlığa rağmen hoca değişikliği ile yakında daha iyi yerlerde olacağız. Teknik ekibimiz ve oyuncu grubumuza olan güvenimiz tamdır” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Olgun:, Bir, haksızlıkla, karşı, karşıyayız,
Yorumlar
Haber Yazılımı