Haber Detayı
15 Ağustos 2019 - Perşembe 10:04 Bu haber 1016 kez okundu
 
‘Ortak paydamız Gümüşhanespor’da birleşmeliyiz’
SPOR Haberi
‘Ortak paydamız Gümüşhanespor’da birleşmeliyiz’

 

TFF 2.Lig, Beyaz gruptaki temsilcimiz Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Yunus Emre Durmuş, gerçekleşen olağanüstü kongreden kampa gelen süreçle ilgili bilgilendirme bulundu. 

Kırmızı-beyazlı kulübün Başkanı Durmuş, yönetimiyle birlikte görevi devir aldıktan sonraki süreçte, başta Tekke Köyü Tesislerdeki düzen olmak üzere teknik ekip ve transfer yasağıyla ilgili konularda ivedikle çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Başkan Durmuş, “Transfer yasağına neden olan futbolcu arkadaşlarımızla ciddi temaslar sağladık ve belli bir aşamaya da geldik. Göreve gelmeden önce de çokça dinlendirdiğimiz gibi ortak paydamız olan Gümüşhanespor için birlik ve beraberlik sağlayarak, şehrin en büyük markalarında birisi olan Gümüşhanespor’umuzun başarısı için elimizden geleni yapmaktayız. Kulübümüzü daha ileriye taşıdığımız süreç sıkıntılı geçmekte. Bu süreçte menfaat dengelerini bireysel olarak değil, takımımız için değerlendirmeliyiz. Elimizden gelen gayreti en iyi şekilde göstermeye çalışıyoruz. Gümüşhanespor’umuz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ortak değerimiz olan Gümüşhanespor’umuzun başarılı olabilmesi için gerekli tüm çalışmaları yaptığımızdan hemşerilerimizin emin olmasını istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Ortak, paydamız, Gümüşhanespor’da, birleşmeliyiz’,
Yorumlar
Haber Yazılımı