Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 10:41 Bu haber 1949 kez okundu
 
Recep Demirkaynak KYK öğrencilerini güldürdü
SANAT Haberi
Recep Demirkaynak KYK öğrencilerini güldürdü

 

Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında komedyen Recep Demirkaynak, stand-up gösterisiyle KYK öğrencilerini kahkahaya boğdu.

2018-2019 eğitim öğretim döneminde kurs ve atölyeler gibi eğitim faaliyetlerine ara vermeden devam eden KYK yurtları aynı zamanda sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında konser ve show programı düzenleyerek öğrencilere keyifli bir akşam yaşattı. 

20 yıldır tek kişilik şovu ile dünyayı dolaşan stand-upçı Recep Demirkaynak, izlenimlerini mizah diliyle öğrencilerle paylaştı.

Gümüşhane Üniversitesi Kongre Merkezi’nde sahneye çıkan mizah ustası, performansıyla öğrencileri güldürürken düşündürdü. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği show büyük beğeni topladı. 

Yüksek öğrenim öğrencilerinin öğrenimlerine destek olmak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için barınma, beslenme hizmetleri ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri en iyi şekilde sunmayı misyon edinen Gümüşhane KYK ailesi bu gibi programları düzenleyerek öğrencileri motive etmeye devam edeceğini bildirdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Recep, Demirkaynak, KYK, öğrencilerini, güldürdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı