Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 10:56 Bu haber 519 kez okundu
 
Rektör Zeybek Erzincan Üniversitesi Rektörü ile Buluştu
GÜNDEM Haberi
Rektör Zeybek Erzincan Üniversitesi Rektörü ile Buluştu

Rektör Zeybek Erzincan Üniversitesi Rektörü ile Buluştu

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’i makamında ziyaret etti.

Erzincan’da bir dizi temaslarda bulunan Rektör Zeybek, Rektör Prof. Dr. Akın Levent’i de makamında ziyaret ederek iki üniversite arasındaki işbirliği konularında görüş alışverişinde bulundu. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Rektör Prof. Dr. Levent  ile bir süre sohbet ettikten sonra ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Her iki üniversitenin genel, fiziki, sosyal ve kültürel yapısı hakkında karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette  Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, “İnsan merkezli bir eğitim anlayışıyla, bilimi ve aklı esas alarak ülkemizin değerleri ve hedefleri doğrultusunda üstün nitelikli bireyler yetiştirmek amacı ile yola çıkan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörüne bir ziyarette bulunduk. Her iki üniversitenin projeleri, bilimsel ve kültürel çalışmaları ile kalite süreci hakkında karşılıklı görüş alışverişi yaptık. İleriye dönük gerçekleştirilecek projeler için çok olumlu bir görüşme oldu. Bizleri makamında ağırlayan Rektör Prof. Dr. Sayın Akın Levent’e teşekkür ediyor, iki üniversite için başarılı bir akademik yıl temennisinde bulunuyorum” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Gerçekleştirilen ziyaret sonunda Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent tarafından hediye takdim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rektör, Zeybek, Erzincan, Üniversitesi, Rektörü, ile, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı