Haber Detayı
12 Ocak 2021 - Salı 08:57 Bu haber 627 kez okundu
 
Saadet ve Yeniden Refah Partisinden Ziyaret
DİĞER Haberi
Saadet ve Yeniden Refah Partisinden Ziyaret

Saadet Partisi ve Yeniden Refah Partisi Gümüşhane il başkanları 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize ziyarette bulundu.

Ziyarette muhabirlerimiz Sinan Uçar, Uğur Aydın ve Tuba Saraç ile bir süre sohbet eden Saadet Partisi il başkanı Akın Demir ve Yeniden Refah Partisi il başkanı Ziya Nas 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle bir kutlama konuşması yaptı. Saadet Partisi il başkanı Akın Demir; “Yüzyıllar boyunca insanoğlu sürekli bilgiye ihtiyaç duymuş, karşılıklı haberleşmenin ve bilgi alışverişinin yollarını aramıştır. İnsanlığın bu ihtiyacından ortaya çıkan basın ve gazetecilik mesleği, bugün gelişen teknoloji ve hızlı iletişimle birlikte günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmiştir.

Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, ilkeli yayıncılık anlayışıyla olayları tarafsız bir şekilde halka aktararak, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında, doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar” dedi.

 Yeniden Refah Partisi il başkanı Ziya Nas ise “Bilgi aktarımının yanı sıra yeri geldiğinde yöremizin, bölgemizin, ülkemizin kalkınmasına, gelişmesine de katkıda bulunan gazetecilerin toplumsal statüsünün güçlendirilmesi toplumun da yararınadır. Basınımızın gösterdiği gelişmede, şüphesiz en büyük pay, görevini fedakarca yapan basın çalışanlarına aittir. İçinde bulundukları şart ya da koşullar ne olursa olsun görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin düzenli bir mesai kavramı olmadan, halkı bilgilendirmek için verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir. Demokratik kültürümüzün en önemli parçalarından birisi olan medya kuruluşlarımızın sorumluluklarının bilincinde olarak, hem demokrasimizin gelişmesine hem de birlik ve beraberliğimizin pekişmesine katkılarını sürdürmektedirler. Bu düşüncelerle, medya mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, ve, Yeniden, Refah, Partisinden, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı