Haber Detayı
05 Nisan 2019 - Cuma 11:23 Bu haber 1037 kez okundu
 
‘Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek’ projesinde ödül töreni yapıldı
SAĞLIK Haberi
‘Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek’ projesinde ödül töreni yapıldı

‘Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek’ projesinde ödül töreni yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı, Özel Öğretim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin iş birliğinde düzenlenen ‘Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek’ projesi kapsamında yapılan ‘Bağımlılık’ konulu yarışmada dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Gümüşhane'de Edebi (Şiir) ve görsel kategorisinde düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrenciler ödüllerini 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen törenle aldı.

Ödül törenine İl Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Taş, Müdür Yardımcısı Mesut Olgun, Yeşilay Cemiyeti Gümüşhane Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Selman Eroğlu, okul müdürleri, öğretmen, veli ve öğrenciler katıldı.

Yarışmada Edebi ( Şiir) dalında Kelkit Çiftlik İlkokulu öğrencisi Hasan Baylan, Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Selvi Eroğlu ve Şiran Fen Lisesi öğrencilerinden Muhammet Eren Pehlivan birinci, Görsel kategorisinde ise Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Elifsu Sezen, Merkez Atatürk Ortaokulu öğrencilerinden Hasan Arıkan Şentürk ve Kelkit 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrencilerinden Veysel Ayvazoğlu il birincisi oldu.

Dereceye giren öğrencilere 500 TL para ödülü ve çeşitli hediyeler verildi. Ödül töreni hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Sağlıklı, Nesil, Sağlıklı, Gelecek’, projesinde, ödül, töreni, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı