Haber Detayı
20 Kasım 2020 - Cuma 09:17 Bu haber 86 kez okundu
 
Şiran’da Çöp Konteynerlerine Çevreci Kamuflaj
DİĞER Haberi
Şiran’da Çöp Konteynerlerine Çevreci Kamuflaj

Şiran Belediye Başkanlığı ilçe merkezinde bulunan çöp konteynerlerinin daha estetik ve çevreci bir görünüm sağlaması için yeşil renk suni halı çimle kamufle edildiğini bildirildi.

Belediye ekipleri tarafından çöp konteynerlerine, özel tasarımlı giydirme kutular yapılarak ilçede daha estetik bir görünüm kazandırılıyor. Çalışma ile konteynerlerin dışarıdan görülmesi de engelleniyor.

Daha temiz bir ilçe, daha estetik bir ilçe için elimizden gelen tüm hizmeti yapacağını ifade eden Şiran Belediye Başkanı Mutlu Özel; "İlçemiz merkezinde temizlik faaliyetlerinin olmazsa olmazı olan çöp konteynerlerine yeşil giydirme çalışmalarımız hız kesmede devam ediyor. Bu maksatla, bazı noktalarda çöp konteynerlerimize yeşil kamuflajlar yapmaya başladık. Çöp konteynerlerinin yeşile giydirilmesiyle sokak, cadde ve meydanlarımız daha güzel ve estetik görünüme kavuşuyor. Kamuflaj yapacağımız çöp konteyneri sayımız zaman içerisinde çarşı merkezinden başlayarak çoğalacak. Yeşil suni çim halı ile kafes içerisine aldığımız konteynerlerimizin çevresi artık daha temiz bir görünüm sergilemeye başladı. Çöp konteynerlarının tamamını belli bir program çerçevesinde suni çim kafeslerle kaplayacağız. Temizlik faaliyetleri de her zaman önceliklerimizden olmuştur. İlçemiz halkının temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşaması bizim vazgeçilmezimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle yapılan hizmetin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şiran’da, Çöp, Konteynerlerine, Çevreci, Kamuflaj,
Yorumlar
Haber Yazılımı