Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 10:38 Bu haber 2771 kez okundu
 
Tanış, Projeler Hakkında Bilgi Verdi
DİĞER Haberi
Tanış, Projeler Hakkında Bilgi Verdi

 

Arzular - Kabaköy Belediye Başkanı Çetin Rıza Tanış, katıldığı televizyon programında beldesinde yürüttüğü projeler hakkında bilgi verdi.

‘Hizmetlerimiz Seçimlere Yansıdı’

31 Mart yerel seçimlerinde Arzular-Kabaköy Belediye Başkanı olan Çetin Rıza Tanış, katıldığı televizyon programında geçmiş dönemde yaptığı hizmetlerin sonucunda milletin takdirini kazandığını belirterek, “31 Mart seçimlerinden galip gelmemizi geçmişte yaptığımız hizmetlerin neticesi olarak düşünüyorum. Gümüşhane’de yaptığımız hizmetlerin karşılığının seçimlere yansıdığını düşünüyorum. İnsanlarla olan iyi diyaloğumuz, sadece seçim zamanı değil her zaman halkımızla birlikteyiz. Vatandaşa efendi değil, köle olmaya geldik” diye konuştu.

‘Eksikleri Tamamladık’

Başkan Tanış, “Göreve gelmeden önce Pazar yeri için söz verdik. Her Cuma günü beldemizde Pazar kurdurduk. PTT hizmeti yoktu, bu hizmeti getirdik. Güneş enerji sistemi için söz verdik, şuan da ise projenin son aşamasına geldik. İnşallah kısa zamanda bitirip, projelerimizi halkımızın hizmetine sunacağız. Bir yola başladık 3 kilometre mesafesi var. Yıllardır halkımızın meyve sebzesini tedarik ettiği, bahçelerine gittiği bir yol. Bu yolda annelerimiz tozdan yürüyemeyecek haldeydi. O yolun çalışmalarına başladık, yüzde yetmişini bitirdik. Duvarlarıyla beraber asfaltlaması kaldı” dedi.

‘İlkleri Başardık’

Arzular - Kabaköy Belediye Başkanı Tanış açıklamalarını şu şekilde tamamladı

“Kabaköy’de yıllardır yapılmayan 50 hanenin olduğu bir bölgenin yolunu yaptık. Belediye tarihinde ilk defa TOKİ’den 50 konut aldık. İnşallah kısa bir süre içerisinde başlayacak, bir buçuk yıl içerisinde de vatandaşlarımıza verilecek. Beldemize ilk defa da taksi ihalesi yaptık, 3 tane taksi durakta hizmet veriyor” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tanış,, Projeler, Hakkında, Bilgi, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı