Haber Detayı
25 Ekim 2019 - Cuma 10:26 Bu haber 898 kez okundu
 
Tanıtım Günleri Faydalı mı, Faydasız mı?
NABIZ Haberi
Tanıtım Günleri Faydalı mı, Faydasız mı?

 

 

Gümüşhane'de uzun zamandır turizmden pay alabilmemiz için hem destinasyonlarımızı hem kültürümüzü hem de yöresel lezzetimiz ve ürünlerimizin görücüye çıktığı etkinlikler ortaya koyuyoruz.

Dün itibariyle İstanbul Yenikapı’da GÜDEF öncülüğünde İstanbul tanıtım günleri başladı. Daha 1 ay önce yine İzmit’te tanıtım günlerimiz yapıldı. Her yıl en az 2-3 tanıtım günleri yapıyoruz. Yaptığımız bugüne kadarki tanıtım günlerinin birçoğuna bizlerde katılıyoruz. Katıldığımız tanıtım günlerinde birlik ve beraberlik sağlayamadığımız gibi ne tanıtımı yapanlar nede katılanlar memnun kalıyor. O zaman bu organizasyonları her yıl neden yapma ihtiyacı duyuyoruz?..

Şu an İstanbul Yenikapı’da yapılan Gümüşhane tanıtım günleri bugüne kadar gerek sosyal medya da gerekse TV en çok konuşulan program olacak gibi duruyor. Başkan Vahit Olgun’a Gümüşhane’ye katkılarından dolayı teşekkür ederken bundan sonra yapılacak olan tanıtım günlerimizin birlik ve beraberlik içinde sağlanmasını diliyoruz.

Gümüşhane tanıtı m günleri diyoruz, birlik ve beraberlik mesajları veriyoruz ,lakin yine görüyoruz ki birlik ve beraberliğimizden eser yok. Siyasi olarak Gümüşhane’yi temsil edenlerin bürokrat ve dernek başkanları veya diğer siyasi parti temsilcileri ile küs durması hem şehre hem ortak aklımıza zarar veriyor. Gümüşhane olarak ortak aklı hiçbir zaman ortaya koyamıyoruz…

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tanıtım, Günleri, Faydalı, mı,, Faydasız, mı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı