Haber Detayı
12 Kasım 2021 - Cuma 09:20 Bu haber 1194 kez okundu
 
Teşekkür Gelişim İçin Yapılmalıdır.
NABIZ Haberi
 Teşekkür Gelişim İçin Yapılmalıdır.

 

Gümüşhane'nin gelişimi için hemen hemen herkes bazı konularda üzerine düşeni yapıyor. Geçtiğimiz hafta Gümüşhane Üniversite (Urap) laboratuvarı, sıralamasında 90. sırada gelmesinin ardından GTSO başkanı İsmail Akçay, Gümüşhane üniversitesinin geldiği bu noktayı başarı olarak değerlendirerek, üniversiteye teşekkür etti.

Evet teşekkür edilebilir. Lakin bir Şehrin Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı (Urap) ta 90.sırada bulunan üniversitenin başarısını kutlarsa, üniversitemiz nasıl gelişebilir. Her bir derecede kutlamalara takılırsak ne o üniversite gelişebilir, nede başarıdan söz edilebilir.

GTSO Başkanı İsmail bey ticaret konusunda bu şehre katkı koyan Gümüştaş, Pestil köme fabrikaları, Müsiad, gibi birçok kişi istihdam eden ve istihdam yolu açan kuruluşlarımızı kutlamalıdır. Ticaretin başında ki insanlar, ticaret ile ilgili kendilerini şartlamalıdırlar. İsmail bey geçtiğimiz günlerde 500 kişiyi istihdam edeceğini duyuran Sabri Varan’ı kutlamalıdır. Yoksa bir derece ile kutlamalara başlarsak bu şehir ne gelişebilir, nede farkındalığını ortaya koyabilir. Gelişimin bize göre şartları vardır. Bu şartlar oluşursa, şehre önderlik edenler, şehir için kutlamalara katılabilir.

Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane’nin marka değeridir. Başarıları tabii hem bu şehirde yaşayan insanları hem bu şehirde lisans ve ön lisans eğitimi yapan insanlarımız için çok kıymetlidir. Başarılarından hepimiz gurur duyarız. Bu nedenle Üniversitemizin gelişimi için daha farklı alanlarda neler yapılabilir, nasıl gelişiminin önü açılabilir. Türkiye’de ilk 20 ilk 30 Üniversite arasına nasıl girilebilir. Bunun için neler yapılmalıdır, diye kafa yormalıyız…

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Teşekkür, Gelişim, İçin, Yapılmalıdır.,
Yorumlar
Haber Yazılımı