Haber Detayı
23 Kasım 2021 - Salı 09:35 Bu haber 437 kez okundu
 
‘Teşkilatçılık Zor İştir’
SİYASET Haberi
‘Teşkilatçılık Zor İştir’

 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin son Başbakanı ve geçtiğimiz günlerde Türk Devletleri Teşkilatı Konseyine Türkiye’nin “Aksakallısı” olarak atanan Binali Yıldırım’ın Kültür Merkezindeki Genişletilmiş İl Danışma Meclisi programına katıldığı programda Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, teşkilatçılığın zor bir iş olduğunun altını çizerek, “Arkadaşlar teşkilatçılık zor iştir. Hele hele iktidar partisinde teşkilatçılık daha da zordur. İktidar partisinde teşkilat mensuplarımızın her biri yani sizler halkımızın ağzı dili hükümetimizin de gözü kulağısınız. Halkımızın ne düşündüğünü, partimize ve hükümetimize bire bir aktarmak, partimizin ve hükümetimizin de yaptığı tüm çalışmaları halkımıza anlatmak temel misyonuna sahipsiniz. Partimizin kurulduğu günden bu güne kadar başarıyla uygulaya geldiğimiz onun için de her girdiğimiz seçimde milletimizin güvenini artırarak aldığımız bir yol haritamız, stratejimiz. Ben bu vesileyle partimizin kurulduğu günden bu güne kadar emek vermiş ter dökmüş gecesini gündüzüne katarak çalışmış tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Aramızdan ayrılan rahmetli rahmana kavuşan tüm dava arkadaşlarımıza da Rabbim’den gani gani rahmet niyaz ediyorum. Sizlere de sağlıklı, hayırlı uzun ömürler diliyorum” diye konuştu.

Işık, “Gümüşhaneliler olarak davamızın lideri bin yıllık davamızın bayraktarlığını 14 ağustos 2001 de devralan ve bugüne kadar  büyük bir başarıyla her türlü engele rağmen büyük bir başarıya getiren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ a minnet ve şükran borcumuz var. Gümüşhane’ye yapılan hizmetleri gözlerinizi kapatsanız bile görmemeniz mümkün değil. Bu noktada bir özel teşekkürümüz de bir Gümüşhaneli olarak elbette hiç kuşkusuz. Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’a gerek ulaştırma bakanlığı döneminde ve gerekse başbakanlığı döneminde ülkemize büyük hizmetler yaptı. Bunlar tarihin kaydına geçti. Birileri hafife almaya çalışsa da bunlar tarihin kaydına geçti. Başbakanımız aynı zamanda bölgemizin insanı olduğu için bölgemize de çok büyük hizmetler yaptı. Ama zannediyorum en önemli ve en anlamlı hizmet yaptığı illerden bir tanesi de Gümüşhane. Şu yollara baktığınız zaman, Gümüşhane’nin çevresinin nasıl değiştiğini geçmişi de bilen insanlar olarak gördüğümüz zaman hakkı teslim etmekten başka hiçbir yol yoktur. Sayın başbakanım size bu noktada gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Teşkilatçılık, Zor, İştir’,
Yorumlar
Haber Yazılımı