Haber Detayı
18 Eylül 2020 - Cuma 11:40 Bu haber 376 kez okundu
 
Torul’da ‘Sağlık İçin Hepimiz İçin’ Sloganıyla Denetim Yapıldı
GÜNDEM Haberi
Torul’da ‘Sağlık İçin Hepimiz İçin’ Sloganıyla Denetim Yapıldı

Torul’da ‘Sağlık İçin Hepimiz İçin’ Sloganıyla Denetim Yapıldı

Türkiye genelinde ‘Sağlık İçin Hepimiz İçin’ mottosuyla kapsamlı Covid-19 denetimi gerçekleştirildi. Gümüşhane’nin Torul ilçesinde gerçekleştirilen denetimlere İlçe Kaymakamı Ömer Said Karakaş, Torul Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Aslan ile Kamu Kurum Amirlerimiz katıldı.

İçişleri Bakanlığı, Covid -19 tedbirleri kapsamında yarın yurt genelinde gerçekleştirilecek denetimlerle ilgili 81 il valiliğine genelge gönderdi. Denetimler vatandaşların yoğun olarak bulunduğu başta toplu ulaşım araçları ile yeme içme, eğlence yerleri olmak üzere birçok yaşam alanını kapsayacak.

İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen genelgede, Covid-19 salgınıyla mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi için 17 Eylül Perşembe günü tüm il ve ilçelerde bizzat valiler, kaymakamlar, belediye başkanları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ve personeli, köy/mahalle muhtarları, meslek odaları, genel kolluk birimleri (polis, jandarma, sahil güvenlik) ve özel kolluk görevlilerinin (zabıta, özel güvenlik vb.) katılımıyla oluşturulan ekipler tarafından ‘Sağlık İçin Hepimiz İçin' mottosu ile yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde genel denetimler gerçekleştirileceği belirtildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Torul’da, ‘Sağlık, İçin, Hepimiz, İçin’, Sloganıyla, Denetim, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı