Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 12:05 Bu haber 1502 kez okundu
 
Turizm Sektörünün Paydaşları 10 Haziran’da Buluşacak
NABIZ Haberi
Turizm Sektörünün Paydaşları  10 Haziran’da Buluşacak

 

Gümüşhane Valiliğimiz tarafından Gümüşhane turizmini ayağa kaldırmak için ilk kez sektör ile ilgili il koordinasyon toplantısı yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde köşe yazımızda da değindiğimiz ve Valimiz Taşbilek’in bayramdan sonra yapacağız dediği turizm toplantısının tarihi belli oldu.  

Gümüşhane Valiliği İl Kültür ve Turizm müdürlüğü tarafından yollanan yazıda şunları kaydedildi; “Gümüşhane Turizmini sektör temsilcileriyle konuşmak turizmdeki bugünümüzü, yarınımızı ve geleceğimizi planlamak, karşılaştığımız sorunları tespit etmek, çözüm önerilerini birlikte analiz etmek ve önümüzdeki yıllarda Gümüşhane’yi turizm merkezi haline getirmek amacıyla tüm paydaşların katılımı ile başkanlığımda bir “Turizm Danışma ve Koordinasyon” toplantısı yapılacaktır. 10 Haziran 2019 Pazartesi günü Saat:14.30 Valilik toplantı salonunda yapılacak olan toplantıya hazırlıklı olarak katılım sağlanması"

Toplantının yeri ve saati belli oldu. Şimdiden Gümüşhane'mize bu toplantının hayrılar getirmesini diliyorum. Gümüşhane için iyi bir yol haritasının ortaya çıkacağına inanıyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Turizm, Sektörünün, Paydaşları, , 10, Haziran’da, Buluşacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı