Haber Detayı
30 Mart 2020 - Pazartesi 09:51 Bu haber 641 kez okundu
 
Türk Sağlık Sen’den Gazetemize Ziyaret
DİĞER Haberi
Türk Sağlık Sen’den Gazetemize Ziyaret

 

Türk Sağlık Sen Gümüşhane Şube Başkanı Gökmen Hakan Beşiroğlu ve yönetimi gazetemizi ziyaret etti.

Türk Sağlık Sen Gümüşhane Şube Başkanı Gökmen Hakan Beşiroğlu ve beraberinde ekibi gazetemizi ziyaret ederek gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ziyaret sonunda gazetemize açıklamalarda bulunan Şube Başkanı Beşiroğlu, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’e karşı vatandaşların evlerinde kalması gerektiğin vurguladı.

Türk Sağlık Sen Gümüşhane Şube Başkanı Gökmen Hakan Beşiroğlu, “Sağlık çalışanlarımızın her zaman yanlarındayız. Bütün dünyayı saran Koronavirüs’e karşı mücadele eden arkadaşlarımızın her konuda yanında olacağız. Bu anlamda basınımızın büyük desteğine ihtiyacımız olduğu için şehrimizin önemli gazetelerinden biri olan Gümüşkoza Gazetesini ziyaret ettik. İmtiyaz sahibi Hüseyin Çelik Bey ile istişare yaptık. Şehrimize yaptığı haberler farkındalık oluşturduğu için Gümüşkoza Ekibine teşekkür ederiz. Tüm halkımızdan tek isteğimiz evlerinde kalmaları” diye konuştu.

Gümüşkoza Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Çelik ise Türk Sağlık Sen’in gazetemize yapmış oldukları nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek görevlerinde başarı dileklerinde bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Sağlık, Sen’den, Gazetemize, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı