Haber Detayı
04 Nisan 2020 - Cumartesi 11:08 Bu haber 1661 kez okundu
 
Ustaoğlu’ndan #BizBizeYeterizTürkiyem bağışı
GÜNDEM Haberi
Ustaoğlu’ndan #BizBizeYeterizTürkiyem bağışı

Ustaoğlu’ndan #BizBizeYeterizTürkiyem bağışı

Gümüşhane’de faaliyet gösteren elektrik mühendisi ve iş insanı Ufuk Ustaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ve ülke genelinde büyük ilgi gören Biz Bize Yeteriz Türkiyem Milli Dayanışma Kampanyasına 20 bin TL destekte bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ‘Biz bize yeteriz' sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na toplumun her kesiminden destek yağmaya devam ediyor. 

Dün gece yarısına kadar toplam bağışlanan miktarın 846,6 milyon liraya ulaştığı kampanyaya Gümüşhane’nin önemli iş insanlarından Ustaoğlu da dahil olarak 20 bin lira bağışta bulundu. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Ustaoğlu, “Covid-19 salgını nedeniyle gece gündüz demeden insanımızın sağlığı için mücadele veren başta sağlık çalışanlarımız ve ülkemiz genelinde alınan tedbirlerin uygulanması için maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür ediyor, Gümüşhanemizde ve ülkemiz genelinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, halen karantina altında bulunan ve tedavisi devam edenlere acil şifalar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ustaoğlu’ndan, #BizBizeYeterizTürkiyem, bağışı,
Yorumlar
Haber Yazılımı