Haber Detayı
02 Nisan 2019 - Salı 11:14 Bu haber 1576 kez okundu
 
‘Vakit üretme ve ekonomiye odaklanma vaktidir’
EKONOMİ Haberi
‘Vakit üretme ve ekonomiye odaklanma vaktidir’

 

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu (GTSO) Başkanı İsmail Akçay, yerel seçim sonuçlarının başta Gümüşhane ve ülkeye hayırlı olmasını dileyerek, millet iradesiyle seçilmiş Belediye Başkanlarını tebrik etti.

Yaptığı açıklamada artık birlik ve beraberlik içinde millet iradesi ile birlikte seçilen temsilcilere sahip çıkma, üretme ve ekonomiye odaklanma vakti olduğunu kaydeden Akçay, “31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerini, milletimizin sandığa yansıttığı güçlü irade ile tamamlamış bulunuyoruz. Başta şehrimiz, ilçelerimiz, çevre illerimiz ve diğer tüm şehirlerimiz başta olmak üzere millet iradesi seçilmiş belediye başkanlarımızı ve muhtarlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Vaktin siyasi görüşleri ve tartışmaları bir kenara bırakıp milletin iradesine saygı duyarak, tek vücut halinde ‘Güçlü Ekonomi Güçlü Türkiye’ sloganıyla birlik ve beraberlik içinde yürüme zamanı olduğunu belirten Akçay, “Bilindiği gibi önümüzde seçimsiz geçireceğimiz 4,5 yıllık önemli bir zaman var. Bu dönemde ekonomik anlamda yapılacak çok işimiz var ve bu süreçte hepimize önemli görevler düşüyor. Bizlerde Türk iş dünyası olarak daha çok üretmek için, daha fazla yatırım için, daha fazla istihdam ve ihracat için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Vakit, üretme, ve, ekonomiye, odaklanma, vaktidir’,
Yorumlar
Haber Yazılımı