Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 10:50 Bu haber 1068 kez okundu
 
“Vatandaş Odaklı Hizmet Önceliğimiz”
SİYASET Haberi
“Vatandaş Odaklı Hizmet Önceliğimiz”

“Vatandaş Odaklı Hizmet Önceliğimiz”

Türkiye’nin tek belde ve Doğu Karadeniz’in tek kadın Belediye Başkanı Aynur Zorlu Kaya, görev süresi botunca vatandaş odaklı hizmetin öncelikleri olduğunu söyledi.

Özkürtün Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Kaya, yaptığı açıklamada, vatandaşların  hayat standardını yükseltmek adına enerjilerini diri tuttuklarını, gösterilen gayretle birlikte Özkürtün beldesine hizmet aşkına dair gerekli çalışmaları sürdürdüklerini belirtti.

Başkan Kaya, şunları kaydetti: “Çünkü bizler,sorunların mahallelere hapsolduğu,çözümsüzlüğün kanıksandığı değil,somut,köklü çözümlerin hayata geçirildiği bir beldede yaşamayı hak ediyoruz.Bu yüzdende tüm Özkürtünlülerle eşit ve özgür bir yerel yönetimi birlikte kurduk ve sürdürmeye devam edeceğiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana ''Gönül Belediyeciliği'' diyerek halkımızın her kesimini yönetim sürecine dahil ettik. Yerel yönetimin dışına çıkarak vatandaş odaklı,etkin,verimli ve yaşam standartlarını yükselten hizmetler ürettik. Vazgeçilmez hedefimiz;çağdaş belediyecilik anlayışıyla,şeffaf,demokratik,toplumcu,hesap verilebilir kaliteli bir yönetimle,toplum odaklı hizmet sağlamak. Doğup büyüdüğümüz topraklara,memleketimiz Özkürtüne hizmet etmenin mutluluğunu yaşamaya devam ederken,temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra modern,yaşanılabilir ve gelecek nesillere 'işte benim memleketim' dedirtecek bir Özkürtün'ü oluşturabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Yeni hedeflere odaklandığımız yeni dönemde de gönüllerde köprüler kurmaya ve şekillendirdiğimiz projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Bundan önce olduğu gibi hep birlikte el ele sürdüreceğimiz yolculuğumuzda en büyük ilham kaynağımız siz kıymetli hemşerilerimize layık olma çabamızın gördüğü teveccüh olacaktır. Yeni dönemde de gönüllere hitap edeceğiz,halkı daha sıkı kucaklayacağız,vatandaşlarımızın sorunlarını gidermeye devam edeceğiz,ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarının yerine ulaşmasını sağlayacağız.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Vatandaş, Odaklı, Hizmet, Önceliğimiz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı