Haber Detayı
02 Nisan 2021 - Cuma 09:00 Bu haber 5393 kez okundu
 
Dikkkat! Dikkkat! 800 Bin Liralık İş, Pazarlık Usulü Birilerine Verilecek.
NABIZ Haberi
Dikkkat! Dikkkat! 800 Bin Liralık İş, Pazarlık Usulü Birilerine Verilecek.

 

Doğrudan teminlerle ilgili Gümüşhane’de çok büyük sıkıntıların olduğunu zaman zaman dile getiriyoruz. Yine Gümüşhane'mizde bir kurumun çevre düzenlemesi için ihale yerine doğrudan temin veya pazarlık usulü işin verileceğini öğrendik.

Siyasi talimatla 800 bin liralık bir çevre peyzajını ilgili firmanın yapması için kurum amirine siyasilerin telkinleri ile verilmesini talep etmiş. Bakalım bu iş EKAP üzerinden mi ihale edilecek yoksa doğrudan teminle mi verilecek. Biz hangi kurum olduğunu biliyoruz. İhale pazarlık usulü olunca bunu da yayınlayacağız. Kanunsuz olduğunu biliyoruz. Kanunu arkadan dolanacaklar. İhale kanununda belirtilen acil hükmüne sokacaklar. Bu işin hiçbir aciliyeti yok. Ne afet var, ne sel. Sadece birilerine iş verecekler. AK Parti’yi işte bunlar bitiriyor.

Biz de Kurum müdürlerimize tekrardan hatırlatmalarda bulunuyoruz. Bu konunun takipçisi olacağımızı daha önceden beyan etmiştik. Şimdi takip etmekle kalmayacağız, bundan böyle Gümüşhane’ye zarar verdikleri için hem halka şikayet, hem de Cumhurbaşkanına kadar ileteceğiz. Böylece hem kendi hakkımız, hem de Gümüşhane’nin parasını korumuş olacağız. Bakalım bu ihale nasıl gerçekleştirilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dikkkat!, Dikkkat!, 800, Bin, Liralık, İş,, Pazarlık, Usulü, Birilerine, Verilecek.,
Yorumlar
Haber Yazılımı